חצרות אנגליות

לבתים פרטיים ברחבי העולם יש קומות מרתף, יחידת דיור או קומה נוספת תת קרקעית ולפעמים חצי תת קרקעית. לבתים מהסוג הזה מומלץ להקים פתחי אוורור לקומה התת קרקעית, במילים אחרות – לבנות חצר אנגלית.

חצרות אנגליות הן פתחי אוורור וחלונות לקומה תת קרקעית כדי לשפר את איכות המחייה בקומה זו. קומות מרתף משרתות לא מעט אנשים כמשרדים, חדרי עבודה וגם למגורים. עבור כל אחד מאלו, בכדי להעניק את התנאים הטובים ביותר, חצר אנגלית היא פתרון אידיאלי. לעומת זאת, קומת מרתף כזו ללא חצר אנגלית תהיה חסרה באור ואוורור וכך תהיה לא בריאה.

ממה עשויה חצר אנגלית ואיך היא מעוצבת?

חצר אנגלית היא פתח אוורור באמצעות חלון שצריך להיות מכוסה בסורגים. אם החלון גדול, הוא יכול לשמש גם ככניסה לגינה. בתוך כך, ישנה חשיבות רבה לבטיחות כשעושים חצר אנגלית, מומלץ שהחלון יכוסה בסורגי אלומיניום/מתכת עמידים ואיכותיים, שישמרו על השוהים בגינה – ילדים, הורים וחיות מחמד. כמו כן, הסורגים משמשים כהגנה על יושבי קומת המרתף מפורצי דירות וכדומה. הבנייה והקמת חצר אנגלית צריכה להיות מקצועית, מדויקת ואסתטית כאחד.

חצרות אנגליות של רויאל שערים בע"מ

חצרות אנגליות זו המומחיות של רויאל שערים בע"מ. יצירת פתחי אור ואוורור למרתפים באמצעות סורג אלומיניום איכותי ועמיד שמאפשר לשמור על בטיחותם של בני הבית, כולל ילדים וחיות מחמד. באמצעות פתרון זה ניתן למנוע היווצרות עובש במרתף ושיפור זרימת האוויר בבית. השימוש באלומיניום מאפשר ליצור פתרונות איכותיים ועמידים לאורך זמן גם במסגרת שירות זה. רויאל שערים בע"מ מציעה לכם חצר אנגלית מקצועית, דקורטיבית, בטיחותית ושירות אדיב ונעים.